Kariéra

Volná místa

SME - Emisní technik, STK - Kontrolní technik

Pro naši provozovnu v Praze 9 na Černém Mostě nabízíme zaměstnání na těchto pozicích:

  • SME - Emisní technik
  • STK - Kontrolní technik

Informace na tel: 724 350 277

Váš životopis můžete zaslat na e-mail: zizkovsky@tuev-nord.cz

IT PRACOVNÍK

Pracovní náplň:

• podpora koncových uživatelů vč. poboček společnosti
• řešení denních problémů ve spolupráci s mateřskou organizací (Německo)
• tvorba a aktualizace webových prezentací
• správa aplikací postavených na internetových technologiích vč. jejich rozvoje
• zabezpečení spravovaných systémů
• správa firemních mobilních telefonů a související agendy

Požadujeme:
• SŠ vzdělání odpovídajícího zaměření
• znalost OS Windows
• základní orientace ve správě sítí na bázi protokolu TCP/IP
• základní zkušenosti s využitím jazyků: HTML, PHP, XML
• základní znalost prostředí MySQL, MS SQL, MS Excel
• zkušenosti s redakčním systémem pro správu webových stránek (TYPO3, Wordpress)
• znalost grafických programů
• znalost angličtiny na komunikativní úrovni
• řidičský průkaz sk. B
• zodpovědnost a samostatnost

Výhodou (nikoli podmínkou) je:
• znalost programování ve Visual Basicu
• znalost SAP
• praxe v IT minimálně 2 roky

Nabízíme:
• finanční ohodnocení podle praxe a vzdělání
• výkonnostní bonusy
• zaměstnanecké benefity
• stabilní zázemí nadnárodní společnosti
• perspektivní zaměstnání s možností profesního růstu
• dobré pracovní podmínky, kolektiv

Kontakt v případě zájmu:
Ing. Iva Kubíčková, kubickova@tuev-nord.cz, Tel: +420 296 587 228

PRO ZAHRANIČNÍ PROJEKTY HLEDÁME:

1) Inženýry s technickým vzděláním v oborech: kovové materiály, svařování, nedestruktivní testování, stroje a zařízení pro jadernou energetiku

2) Specialisty v oboru systému managementu bezpečnosti a kvality v jaderné energetice (praxe v aplikacích mezinárodních předpisů IAEA, např.: GSR Part2)

Požadujeme:

• dlouholetou praxi a zkušenosti v oboru - v oblasti inspekční činnosti nebo rizikových analýz a bezpečnostních hodnocení komponent a systémů.
Praxe v jaderném průmyslu, v oblasti výroby, inspekční činnosti a posuzování shody tlakových zařízení (PED) výhodou

• jazykové dovednosti: rusky plynně slovem i písmem, schopnost domluvit se anglicky.
Studium technické dokumentace v ruštině i angličtině

• ochotu pracovat dlouhodobě v zahraničí a cestovat v rámci Evropy.

Dále očekáváme: smysl pro týmovou spolupráci, dobré organizační schopnosti, schopnost psaní bezpečnostních hodnocení a zpráv z inspekcí či auditů.

Nabízíme:

• profesní růst

• práci ve vysoce kvalifikovaném týmu

• dobré platové podmínky

Alžběta Hájková,  Tel.: +420 296 587 228, E-mail: ahajkova@tuev-nord.cz

Pro případné informace se na nás neváhejte obracet.

TÜV NORD Czech, s.r.o.

Českomoravská 2420/15
190 00 PRAHA 9

296 587 201-9
Fax: 296 587 240

tuev-nord@tuev-nord.cz