Kariéra

Volná místa

Svařovací inženýr pro lokalitu jaderné elektrárny Temelín (Jihočeský kraj) nebo Dukovany (Vysočina)

Hledáme: Specialistu - Inspektora inspekčního orgánu a autorizované osoby pro posuzování shody vybraných zařízení

Zaměstnání je na dobu neurčitou s podmínkou získání prověrky NBÚ na bezpečnostní způsobilost pro výkon citlivých činností (dle zákona 421/2004 Sb.).

Požadujeme:

Minimálně 5 let praxe v oboru svařovací inženýr (EWE, IWE).
Zkušenosti z výroby nebo montáže potrubních komponent, potrubí, čerpadel, armatur, tlakových nádob nebo ocelových konstrukcí.
Znalost dodávek pro jaderné elektrárny vítána.
Fyzická a psychická způsobilost.
Ochota občasné práce v ionizujícím prostředí.
Znalost příslušných technologií a materiálů k jejich výrobě.
Ochota vzdělávat se a získat způsobilost v oboru nedestruktivního testování.
Angličtina nebo ruština na úrovni B1 (Common European Framework of Reference (CEFR)).
Vzdělání vysokoškolské technického směru.

Nabízená mzda: 40 - 45.000 Kč (plus výkonnostní odměny)

Dále nabízíme 5 týdnů dovolené, stravování - poukázky 110 Kč (Sodexo), příspěvek na rekreaci a sport, příspěvek na penzijní a životní pojištění, profesní růst -nadstandardní investice do zvyšování kvalifikace, mobilní telefon, notebook.

Informace: Ing. Daniel Jarchovský, jarchovsky@tuev-nord.cz, +420 702 127 992

SME - Emisní technik, STK - Kontrolní technik

Pro naši provozovnu v Praze 9 na Černém Mostě nabízíme zaměstnání na těchto pozicích:

  • SME - Emisní technik
  • STK - Kontrolní technik

Informace na tel: 724 350 277

Váš životopis můžete zaslat na e-mail: zizkovsky@tuev-nord.cz

IT PRACOVNÍK

Pracovní náplň:

• podpora koncových uživatelů vč. poboček společnosti
• řešení denních problémů ve spolupráci s mateřskou organizací (Německo)
• tvorba a aktualizace webových prezentací
• správa aplikací postavených na internetových technologiích vč. jejich rozvoje
• zabezpečení spravovaných systémů
• správa firemních mobilních telefonů a související agendy

Požadujeme:
• SŠ vzdělání odpovídajícího zaměření
• znalost OS Windows
• základní orientace ve správě sítí na bázi protokolu TCP/IP
• základní zkušenosti s využitím jazyků: HTML, PHP, XML
• základní znalost prostředí MySQL, MS SQL, MS Excel
• zkušenosti s redakčním systémem pro správu webových stránek (TYPO3, Wordpress)
• znalost grafických programů
• znalost angličtiny na komunikativní úrovni
• řidičský průkaz sk. B
• zodpovědnost a samostatnost

Výhodou (nikoli podmínkou) je:
• znalost programování ve Visual Basicu
• znalost SAP
• praxe v IT minimálně 2 roky

Nabízíme:
• finanční ohodnocení podle praxe a vzdělání
• výkonnostní bonusy
• zaměstnanecké benefity
• stabilní zázemí nadnárodní společnosti
• perspektivní zaměstnání s možností profesního růstu
• dobré pracovní podmínky, kolektiv

Kontakt v případě zájmu:
Ing. Iva Kubíčková, kubickova@tuev-nord.cz, Tel: +420 296 587 228

PRO ZAHRANIČNÍ PROJEKTY HLEDÁME:

1) Inženýry s technickým vzděláním v oborech: kovové materiály, svařování, nedestruktivní testování, stroje a zařízení pro jadernou energetiku

2) Specialisty v oboru systému managementu bezpečnosti a kvality v jaderné energetice (praxe v aplikacích mezinárodních předpisů IAEA, např.: GSR Part2)

Požadujeme:

• dlouholetou praxi a zkušenosti v oboru - v oblasti inspekční činnosti nebo rizikových analýz a bezpečnostních hodnocení komponent a systémů.
Praxe v jaderném průmyslu, v oblasti výroby, inspekční činnosti a posuzování shody tlakových zařízení (PED) výhodou

• jazykové dovednosti: rusky plynně slovem i písmem, schopnost domluvit se anglicky.
Studium technické dokumentace v ruštině i angličtině

• ochotu pracovat dlouhodobě v zahraničí a cestovat v rámci Evropy.

Dále očekáváme: smysl pro týmovou spolupráci, dobré organizační schopnosti, schopnost psaní bezpečnostních hodnocení a zpráv z inspekcí či auditů.

Nabízíme:

• profesní růst

• práci ve vysoce kvalifikovaném týmu

• dobré platové podmínky

Ing. Iva Kubíčková,  Tel.: +420 296 587 228, E-mail: kubickova@tuev-nord.cz

Pro případné informace se na nás neváhejte obracet.

TÜV NORD Czech, s.r.o.

Českomoravská 2420/15
190 00 PRAHA 9

296 587 201-9
Fax: 296 587 240

tuev-nord@tuev-nord.cz

Show details