Kariéra

Volná místa

Technicko - administrativní pracovník

Náplň práce:

administrativní podpora divize certifikační a inspekční společnosti se zaměřením na strojírenství a energetiku
komunikace s tuzemskými i zahraničními klienty, podpora obchodního místa
samostatná komunikace s mateřskou německou společností a dalšími sesterskými společnostmi po celém světě (angličtina, němčina)
administrativní zpracování obchodních případů – nabídky, potvrzení objednávek
příprava podkladů k fakturaci
administrace kvalifikačních údajů inspekčních a certifikačních pracovníků, sledování stavu
reporting pro ředitele divize
sledování stavu zakázek
jazyková podpora pracovníků divize
dokumentační podpora systému managementu

Zaměstnání na dobu neurčitou, plný úvazek, pracoviště sídlo společnosti v Praze.

Požadujeme:

Znalost administrativy certifikačních a/nebo inspekčních či zkušebních společností a rámcová orientace v požadavcích norem řady 17 +++ (např.: ČSN EN ISO/IEC 1720, 21, 25, 65).
Znalost principů managementu kvality výhodou (např.: ČSN EN ISO 9001).
Povědomí o problematice strojírenství, případně hutnictví, svařování, destruktivního a nedestruktivního testování výhodou.
Jazykové schopnosti angličtina a němčina minimálně B2 (angličtina C1 výhodou) (Common European Framework of Reference CEFR)
Vzdělání SŠ s maturitou (technického směru výhodou).
Praxe 10 let v podobných rolích.
Dobrá znalost Microsoft Office.
Praxe v SAP výhodou.
Organizační schopnosti, pečlivost, spolehlivost, rychlá reakce

Nabízíme:

stabilní zaměstnání u prosperující společnosti, zajímavou a zodpovědnou práci v příjemném kolektivu a tomu odpovídající mzdové ohodnocení, s možností karierního postupu.
Mzda dle dohody (rozsah 30 000 – 40 000 Kč dle splnění požadavků a výše uvedených předpokladů)
Dále nabízíme 5 týdnů dovolené, stravování – poukázky 131 Kč (Sodexo), příspěvek na rekreaci a sport, příspěvek na penzijní a životní pojištění, mobilní telefon.

Informace: Marcela Hradecká, hradecka@tuev-nord.cz, +420 296 587 228

Svařovací inženýr pro lokalitu jaderné elektrárny Temelín (Jihočeský kraj) nebo Dukovany (Vysočina)

Hledáme: Specialistu - Inspektora inspekčního orgánu a autorizované osoby pro posuzování shody vybraných zařízení

Zaměstnání je na dobu neurčitou s podmínkou získání prověrky NBÚ na bezpečnostní způsobilost pro výkon citlivých činností (dle zákona 421/2004 Sb.).

Požadujeme:

Minimálně 5 let praxe v oboru svařovací inženýr (EWE, IWE).
Zkušenosti z výroby nebo montáže potrubních komponent, potrubí, čerpadel, armatur, tlakových nádob nebo ocelových konstrukcí.
Znalost dodávek pro jaderné elektrárny vítána.
Fyzická a psychická způsobilost.
Ochota občasné práce v ionizujícím prostředí.
Znalost příslušných technologií a materiálů k jejich výrobě.
Ochota vzdělávat se a získat způsobilost v oboru nedestruktivního testování.
Angličtina nebo ruština na úrovni B1 (Common European Framework of Reference (CEFR)).
Vzdělání vysokoškolské technického směru.

Nabízená mzda: 40 - 45.000 Kč (plus výkonnostní odměny)

Dále nabízíme 5 týdnů dovolené, stravování - poukázky 110 Kč (Sodexo), příspěvek na rekreaci a sport, příspěvek na penzijní a životní pojištění, profesní růst -nadstandardní investice do zvyšování kvalifikace, mobilní telefon, notebook.

Informace: Ing. Daniel Jarchovský, jarchovsky@tuev-nord.cz, +420 702 127 992

SME - Emisní technik, STK - Kontrolní technik

Pro naši provozovnu v Praze 9 na Černém Mostě nabízíme zaměstnání na těchto pozicích:

  • SME - Emisní technik
  • STK - Kontrolní technik

Informace na tel: 724 350 277

Váš životopis můžete zaslat na e-mail: zizkovsky@tuev-nord.cz

Pro případné informace se na nás neváhejte obracet.

TÜV NORD Czech, s.r.o.

Českomoravská 2420/15
190 00 PRAHA 9

296 587 201-9
Fax : 296 587 240

tuev-nord@tuev-nord.cz