Kariéra

Kariéra

Volná místa

Koordinátor projektové podpory

hledáme zkušeného a dynamického kandidáta na pozici Koordinátora projektové podpory:

Co Vás čeká?

  • Podpora v obchodních aktivitách, práce v kolektivu
  • Kontroling: sledování výdajů, spolupráce na přípravě rozpočtů, zajištění podkladů pro zpracování finančních reportů a analýz
  • Příprava a správa dokumentace: Zajištění, že všechny podklady související s projekty jsou aktuální, správně zarchivovány a snadno dostupné
  • Evidenční činnosti: Správa a aktualizace evidencí smluv, objednávek a dalších důležitých dokumentů

Co očekáváme:

  • Středoškolské/Vysokoškolské vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Minimálně 3 roky praxe v oblasti řízení nebo koordinace projektů
  • Vynikající komunikační dovednosti, zodpovědnost, samostatnost
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Angličtina na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • Dynamické pracovní prostředí v inovativní a růstové společnosti
  • Zajímavou a zodpovědnou práci v příjemném kolektivu a tomu odpovídající mzdové ohodnocení
  • Benefity:  5 týdnů dovolené + 3 dny sick day, stravenky Sodexo v hodnotě 194 Kč,  příspěvek na rekreaci a sport, příspěvek na penzijní a životní pojištění, mobilní telefon
  • Široké možnosti profesního rozvoje a vzdělávání
  • Zaměstnání na dobu neurčitou, plný úvazek, lokalita Praha
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

Jak se přihlásit:
Zašlete svůj životopis a motivační dopis na email: hradecka@tuev-nord.cz.

Těšíme se na Vaše přihlášky a případnou spolupráci!

INSPEKTOR – materiálový specialista

Právě hledáme odborníka, který by se s námi podílel na plnění zakázek v oblasti technické kontroly (zejména u dodavatelů do jaderné energetiky) v Plzeňském kraji.

Máte zkušenosti s řízením zakázek v oblasti strojírenství nebo přímo z výroby tlakových zařízení? Jste materiálový specialista nebo svařovací inženýr / technolog? Vaše zkušenosti z výroby rádi doplníme školeními na požadavky evropské legislativy v rámci plánu zácviku na technického inspektora.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Inspektor pro oblast hutních materiálů a polotovarů (plechy, odlitky, trubky, výkovky),  s orientací na požadavky dle Směrnice evropského parlamentu a rady 2014/68/EU

  • VŠ technického směru nebo ÚSO technického směru (obor strojní nebo hutní)
  • odbornou praxi -  VŠ 1,5 roku v oboru nebo ÚSO 3 roky v oboru: pro tyto činnosti  (technologie, výroba, zkoušení)
  • jazykové znalosti: nutná technická němčina nebo angličtina (strojírenství)
  • orientaci v problematice výroby a zejména zkoušení hutních materiálů (plechy, trubky, výkovky, odlitky)
  • schopnost uplatňovat pravidla a zásady technických norem (především se jedná o materiálové normy a normy pro tlaková zařízení)
  • znalost NDT, schopnost hodnotit vady (RT, MT, PT, VT a UT výhodou)
  • orientaci v problematice výroby a zejména zkoušení tlakových zařízení výhodou
  • orientaci v oboru svařování kovů výhodou
  • uživatelskou znalost MS WORD
  • řidičský průkaz (B)
  • zkušenost v jaderné energetice výhodou

Nabízíme:

  • dynamické pracovní prostředí v inovativní a růstové společnosti
  • zajímavou a zodpovědnou práci v příjemném kolektivu a tomu odpovídající mzdové ohodnocení
  • benefity:  5 týdnů dovolené, stravenky Sodexo v hodnotě 194 Kč,  příspěvek na rekreaci a sport, příspěvek na penzijní a životní pojištění, mobilní telefon
  • široké možnosti profesního rozvoje a vzdělávání
  • zaměstnání na dobu neurčitou, plný úvazek, lokalita Plzeňský kraj
  • nástup možný ihned nebo dohodou

Pro případné informace se na nás neváhejte obracet.

TÜV NORD Czech, s.r.o.
Českomoravská 2420/15
190 00 PRAHA 9

Tel.: 296 587 201-9
Fax: 296 587 240
tuev-nord@tuev-nord.cz