Kariéra

Volná místa

GMP+ auditor

Náplň práce:

  • komunikace s tuzemskými i zahraničními klienty
  • provádění auditní činnosti (příprava na audit ve spolupráci TS, plánování termínu, provedení auditu na místě)
  • administrativní zpracování dokumentace z auditu
  • příprava podkladů  k fakturaci
  • udržování kvalifikace auditora GMP+
  • zaměstnání možno na ŽL (formou zakázek) či přímo jako zaměstnanec na pracovišti v  sídle společnosti v Praze (Českomoravská 2420/15).

Požadujeme:

  • znalost administrativy certifikačních a/nebo inspekčních či zkušebních společností a rámcová orientace v požadavcích norem řady 17 +++ (např.: ČSN EN ISO 17025, 17065)
  • znalost principů managementu kvality výhodou (např.: ČSN EN ISO 9001)
  • znalost legislativy potravin/krmiv
  • platné zkoušky auditora GMP+ B2/B3/B4
  • jazykové schopnosti angličtina/němčina – potřebné pro školení a zkoušky GMP+
  • vzdělání medicínského, přírodovědeckého nebo technickovědeckého směru související s potravinami, potravinářským průmyslem nebo biologickými vědami
  • praxe v oboru pro jiné CO výhodou
  • dobrá znalost Microsoft Office
  • organizační schopnosti, pečlivost, spolehlivost, flexibilita, rychlá reakce
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • zaměstnání u prosperující společnosti, zajímavou a zodpovědnou práci v příjemném kolektivu a tomu odpovídající mzdové ohodnocení s možností karierního postupu
  • mzda dle dohody
  • pro zaměstnance máme benefity:  5 týdnů dovolené, stravování – poukázky 131 Kč (Sodexo), příspěvek na rekreaci a sport, příspěvek na penzijní a životní pojištění, mobilní telefon, služební vozidlo

Kontakt:

Marcela Hradecká, +420 296 587 228, hradecka@tuev-nord.cz

SME - Emisní technik, STK - Kontrolní technik

Pro naši provozovnu v Praze 9 na Černém Mostě nabízíme zaměstnání na těchto pozicích:

  • SME - Emisní technik
  • STK - Kontrolní technik

Informace na tel: 724 350 277

Váš životopis můžete zaslat na e-mail: zizkovsky@tuev-nord.cz

INSPEKTOR

Pro kancelář Ostrava (s nařízenými pracovními cestami) hledáme inspektora s nástupem od 02/2021.

Požadujeme:

  • VŠ technického směru (obor strojní nebo hutní), popř.ÚSO tech. směru (obor strojní nebo hutní)
  • Praxe min 1,5 roku v oboru (VŠ) nebo 3 roky v oboru (ÚSO) pro činnosti - technologie, výroba, zkoušení
  • nutná technická němčina nebo angličtina (strojírenství)
  • orientace v problematice výroby a zejména zkoušení hutních materiálů (plechy, trubky, výkovky, odlitky)
  • schopnost uplatňovat pravidla a zásady technických norem (především se jedná o materiálové normy a normy pro tlaková zařízení)
  • znalost VT, schopnost hodnotit vady (RT, MT, PT, VT a UT výhodou)
  • orientace v problematice výroby a zejména zkoušení tlakových zařízení výhodou
  • orientace v oboru svařování kovů výhodou
  • uživatelská znalost MS WORD
  • řidičský průkaz (B)

Nabízíme:

  • profesní růst
  • práci ve vysoce kvalifikovaném týmu
  • stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • dobré platové podmínky
  • zaměstnanecké benefity

V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte na jarchovsky@tuev-nord.cz, +420 702 127 992

Pro případné informace se na nás neváhejte obracet.

TÜV NORD Czech, s.r.o.

Českomoravská 2420/15
190 00 PRAHA 9

296 587 201-9
Fax : 296 587 240

tuev-nord@tuev-nord.cz