Kariéra

Volná místa

MANAŽER/KA DIVIZE ŠKOLENÍ, PROJEKTŮ A ENERGETIKY

Školení v oblasti systémů řízení zabezpečujeme jako podporu společností při zavádění systémů jakosti v souladu s požadavky norem ISO řady 9000, 14000, OHSAS 18001 a dalších.

Pracovní náplň:

• příprava a organizování školení

• komunikace se stávajícími klienty a spolupráce s dodavateli

• poskytování cenových nabídek

• vyhledávání obchodních příležitostní a akvizice nových klientů

• inzerce a prezentace klientovi

• reporting

• spolupráce na přípravě čtvrtletních newsletterů

• zaštiťování reklamních webových portálů

Požadujeme:

• vzdělání SŠ/VŠ

• komunikační dovednosti na výborné úrovní

• vynikající písemný i mluvený projev

• výborná znalost českého pravopisu a gramatiky

• znalost AJ na komunikativní úrovni výhodou

• uživatelskou znalost práce s PC

• pozitivní přístup k práci, samostatnost a flexibilitu

• obchodní myšlení a orientaci na výsledek

• řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme:

• práci v mladém týmu a příjemném prostředí

• práce na HPP

• zázemí renomované mezinárodní společnosti

• mobilní telefon

• služební notebook

• firemní benefity (pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou, stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvek na sport…)

IT SPECIALISTA

• podpora koncových uživatelů vč. poboček společnosti

• řešení denních problémů ve spolupráci s mateřskou organizací (Německo)

• tvorba a aktualizace webových prezentací

• správa aplikací postavených na internetových technologiích vč. jejich rozvoje

• zabezpečení spravovaných systémů

• správa firemních mobilních telefonů a související agendy

Požadujeme:

• SŠ vzdělání odpovídajícího zaměření

• znalost OS Windows

• základní orientace ve správě sítí na bázi protokolu TCP/IP

• základní zkušenosti s využitím jazyků: HTML, PHP, XML

• základní znalost prostředí MySQL, MS SQL, MS Excel

• zkušenosti s redakčním systémem pro správu webových stránek (TYPO3, Wordpress)

• znalost grafických programů

• znalost angličtiny na komunikativní úrovni

• řidičský průkaz sk. B

• zodpovědnost a samostatnost

Výhodou (nikoli podmínkou) je:

• znalost programování ve Visual Basicu

• znalost SAP

• praxe v IT minimálně 2 roky

Nabízíme:

• finanční ohodnocení podle praxe a vzdělání

• výkonnostní bonusy

• zaměstnanecké benefity

• stabilní zázemí nadnárodní společnosti

• perspektivní zaměstnání s možností profesního růstu

• dobré pracovní podmínky, kolektiv

Pozice je vhodná i pro absolventy!

Nástup: září 2018

Místo výkonu práce: Praha – Českomoravská

PRO ZAHRANIČNÍ PROJEKTY HLEDÁME:

1) Inženýry s technickým vzděláním v oborech: kovové materiály, svařování, nedestruktivní testování, stroje a zařízení pro jadernou energetiku

2) Specialisty v oboru systému managementu bezpečnosti a kvality v jaderné energetice (praxe v aplikacích mezinárodních předpisů IAEA, např.: GSR Part2)

Požadujeme:

• dlouholetou praxi a zkušenosti v oboru - v oblasti inspekční činnosti nebo rizikových analýz a bezpečnostních hodnocení komponent a systémů.
Praxe v jaderném průmyslu, v oblasti výroby, inspekční činnosti a posuzování shody tlakových zařízení (PED) výhodou

• jazykové dovednosti: rusky plynně slovem i písmem, schopnost domluvit se anglicky.
Studium technické dokumentace v ruštině i angličtině

• ochotu pracovat dlouhodobě v zahraničí a cestovat v rámci Evropy.

Dále očekáváme: smysl pro týmovou spolupráci, dobré organizační schopnosti, schopnost psaní bezpečnostních hodnocení a zpráv z inspekcí či auditů.

Nabízíme:

• profesní růst

• práci ve vysoce kvalifikovaném týmu

• dobré platové podmínky

Kontakt v případě zájmu:
paní Ing. Petra Benešová - benesova@tuev-nord.cz, +420 296 587 228

Pro případné informace se na nás neváhejte obracet.

TÜV NORD Czech, s.r.o.

Českomoravská 2420/15
190 00 PRAHA 9

296 587 201-9
Fax: 296 587 240

tuev-nord@tuev-nord.cz