Kariéra

Volná místa

Personální referent/ka (personální činnosti a vyúčtování cestovních náhrad)

Náplň práce:

  • Zajišťování personální agendy v souladu se zákoníkem práce
  • Pracovní smlouvy, DPP a DPČ
  • Vedení osobních složek zaměstnanců
  • Nástupy a výstupy zaměstnanců, přihlašování na SP a ZP
  • Činnosti spojené s personální agendou, schémata, evidence a výkazy
  • Kontrola vyúčtování cestovného a příprava k vyplacení, výpočet nároku stravenek
  • Evidence a zajištění pracovnělékařských služeb, školení BOZP aj.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Zkušenosti s personální agendou
  • Orientaci v zákoníku práce
  • Dobrou uživatelskou znalost MS Office
  • Organizační schopnosti, spolehlivost, pečlivost a samostatnost
  • Znalost oblasti cestovních náhrad, programu 6K a KS Program výhodou

Nabízíme:

  • Různorodou a perspektivní práci v kolektivu
  • Možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu
  • Stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, další zaměstnanecké benefity

Další informace:

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Místo pracoviště: TÜV NORD Czech, s.r.o., Českomoravská 2420/15, Praha 9
  • Nástup dle dohody

Kontakt:

V případě zájmu prosím zašlete svůj životopis na e-mail: kubickova@tuev-nord.cz
telefon: 296 587 215

IT SPECIALISTA

Pracovní náplň:

• podpora koncových uživatelů vč. poboček společnosti

• řešení denních problémů ve spolupráci s mateřskou organizací (Německo)

• tvorba a aktualizace webových prezentací

• správa aplikací postavených na internetových technologiích vč. jejich rozvoje

• zabezpečení spravovaných systémů

• správa firemních mobilních telefonů a související agendy

Požadujeme:

• SŠ vzdělání odpovídajícího zaměření

• znalost OS Windows

• základní orientace ve správě sítí na bázi protokolu TCP/IP

• základní zkušenosti s využitím jazyků: HTML, PHP, XML

• základní znalost prostředí MySQL, MS SQL, MS Excel

• zkušenosti s redakčním systémem pro správu webových stránek (TYPO3, Wordpress)

• znalost grafických programů

• znalost angličtiny na komunikativní úrovni

• řidičský průkaz sk. B

• zodpovědnost a samostatnost

Výhodou (nikoli podmínkou) je:

• znalost programování ve Visual Basicu

• znalost SAP

• praxe v IT minimálně 2 roky

Nabízíme:

• finanční ohodnocení podle praxe a vzdělání

• výkonnostní bonusy

• zaměstnanecké benefity

• stabilní zázemí nadnárodní společnosti

• perspektivní zaměstnání s možností profesního růstu

• dobré pracovní podmínky, kolektiv

Pozice je vhodná i pro absolventy!

Nástup: září 2018

Místo výkonu práce: Praha – Českomoravská

PRO ZAHRANIČNÍ PROJEKTY HLEDÁME:

1) Inženýry s technickým vzděláním v oborech: kovové materiály, svařování, nedestruktivní testování, stroje a zařízení pro jadernou energetiku

2) Specialisty v oboru systému managementu bezpečnosti a kvality v jaderné energetice (praxe v aplikacích mezinárodních předpisů IAEA, např.: GSR Part2)

Požadujeme:

• dlouholetou praxi a zkušenosti v oboru - v oblasti inspekční činnosti nebo rizikových analýz a bezpečnostních hodnocení komponent a systémů.
Praxe v jaderném průmyslu, v oblasti výroby, inspekční činnosti a posuzování shody tlakových zařízení (PED) výhodou

• jazykové dovednosti: rusky plynně slovem i písmem, schopnost domluvit se anglicky.
Studium technické dokumentace v ruštině i angličtině

• ochotu pracovat dlouhodobě v zahraničí a cestovat v rámci Evropy.

Dále očekáváme: smysl pro týmovou spolupráci, dobré organizační schopnosti, schopnost psaní bezpečnostních hodnocení a zpráv z inspekcí či auditů.

Nabízíme:

• profesní růst

• práci ve vysoce kvalifikovaném týmu

• dobré platové podmínky

Kontakt v případě zájmu:
paní Ing. Petra Benešová - benesova@tuev-nord.cz, +420 296 587 228

Pro případné informace se na nás neváhejte obracet.

TÜV NORD Czech, s.r.o.

Českomoravská 2420/15
190 00 PRAHA 9

296 587 201-9
Fax: 296 587 240

tuev-nord@tuev-nord.cz