MENU
  1. O nas
  2. Kontakt

Centrala:
TÜV NORD Polska Sp. z o.o.

ul. Mickiewicza 29
40-085 KATOWICE / Poland

NIP: 634-10-14-590 Rejestracja po nr KRS: 0000118633 w Sądzie Rejonowym w Katowicach, gdzie przechowywana jest dokumentacja spółki.
Kapitał zakładowy: 850 000zł.

+48 32 786 46 46 
Sekretariat
 
 +48 32 786 46 01 
 Fax główny
 
 +48 32 786 46 04 
 Fax Biuro Katowice

Email biuro@tuv-nord.pl

 


 

Certyfikacja systemów
ISO 9001, ISO 14001, PN N 18001 / OHSAS 180001, ISO 29990, ISO 22716
Tel. 32 786 46 40
Tel. kom. 609 716 390
Email: pmc@tuv-nord.pl

Certyfikacja - motoryzacja, kolej, lotnictwo
IATF 16949, IRIS revision2 - ISO/TS 22163, AS 9100
Tel. kom. 605 410 382
Email: pmc@tuv-nord.pl

Bezpieczeństwo Informacji
ISO 27001, ISO 20000, ISO 27018, RODO
Tel. kom. 605 594 996
Email: bi@tuv-nord.pl

Wyroby Medyczne
ISO 13485

Tel. kom. 601 552 498
Email: mdd@tuv-nord.pl

Food
IFS Food, BRC Food
Tel. kom. 609 853 891 / 697 700 230
Email: food@tuv-nord.pl

Ochrona środowiska i efektywność energetyczna
ISO 50001, EMAS

Tel. kom. 603 890 664
Email: eko@tuv-nord.pl

Odbiory Techniczne, Technika Budowlana, Wyroby
Tel. kom. 605 411 322/ 695 927 861
Email: pmt@tuv-nord.pl

Koordynacja (terminy auditów)
Tel. 32 786 46 10
Email: certyfikacja@tuv-nord.pl

Dział Techniczny
Tel. 32 786 46 50
Email: techniczny@tuv-nord.pl

Szkolenia
Tel. 32 786 46 70
Email: szkolenia@tuv-nord.pl

Certyfikacja Osób
Tel. kom. 607 050 586 / 607 574 198
Email: personel@tuv-nord.pl

Technika Budowlana
Tel. kom. 693 279 648 / 601 451 378
Email: tb@tuv-nord.pl

ASME
Tel. kom. 601 458 850
Email: asme@tuv-nord.pl

Dział Prawny (umowy)
Tel. kom. 609 670 458 / 695 301 033
Email: prawny@tuv-nord.pl

Księgowość
Tel. 32 786 46 90
Email: ksiegowosc@tuv-nord.pl