OFERTA PRACY: AUDYTOR W OBSZARZE CERTYFIKACJI BEZPIECZEŃSTWA PRODUKCJI ŻYWNOŚCI

WYMAGANIA:

  •  wykształcenie na poziomie magisterskim w zakresie nauk o żywności lub nauk biologicznych,
  •  minimum 3-letnie doświadczenie związane z działalnością produkcyjną w branży spożywczej (np. zapewnienie jakości, bezpieczeństwo żywności, badania i rozwój) w przemyśle spożywczym,
  •  zarejestrowany audytor wiodący BRCGS i/lub IFS ewentualnie innych standardów z obszaru bezpieczeństwa żywności,
  •  znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

OSOBOWOŚĆ I PREDYSPOZYCJE KANDYDATÓW:

  •  komunikatywność,
  •  dokładność i terminowość,
  •  gotowość do częstych podróży służbowych,
  •  samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  •  realizacja audytów certyfikujących w jednym ze standardów BRC; IFS; GLOBAL GAP ewentualnie inne branżowe wraz z tworzeniem dokumentacji poaudytowej,
  •  przegląd dokumentacji technicznej i informacje zwrotne dotyczące pakietów audytowych,
  •  aktualizowanie i utrzymywanie wewnętrznych baz danych/systemów i raportów dla właścicieli programów certyfikacji,
  •  wspieranie i przeprowadzanie niezależnego przeglądu technicznego dla wielu norm, ustalanie priorytetów przeglądów w celu zmniejszenia prawdopodobieństwa wygaśnięcia certyfikatów i spełnienia   standardów właścicieli standardów,
  •  wsparcie podczas audytów właścicieli standardów i PCA ( ewentualnie innych jednostek akredytujących),
  •  przygotowywanie i prowadzenie szkoleń oraz corocznych kalibracji dla audytorów, w razie potrzeby,
  •  przestrzeganie programu i procedur administracyjnych

OFERUJEMY:

  •  odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy,
  •  możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,
  •  udział w szkoleniach,
  •  stabilną pracę w renomowanej firmie,
  •  pakiet benefitów

TÜV NORD Polska Sp. z o.o., ul. Mickiewicza 29, 40-085 Katowice, e-mail: hr@tuv-nord.pl

Klauzula RODO: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnych i przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a i b. Oświadczam, iż zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej.”