OFERTA PRACY: AUDITOR SYSTEMU ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM INFORMACJI

KWALIFIKACJE:

  •  wykształcenie wyższe
  •  doświadczenie zawodowe min. 6 lat
  •  doświadczenie związane z bezpieczeństwem informacji – min. 2 lata
  •  kurs auditora wiodącego normy ISO/IEC 27001 (lub chęć podjęcia szkolenia w tym zakresie)
  •  znajomość pozostałych standardów branżowych np. ISO/IEC 20000-1, ISO 22301
  •  dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  •  prawo jazdy kat. B

PREFEROWANE WYMAGANIA:

  •  doświadczenie branżowe i znajomość technologii IT, udział we wdrażaniu projektów informatycznych
  •  wiedza ogólna dotycząca procesu certyfikacji systemów zarządzania
  •  doświadczenie w auditowaniu (audity strony trzeciej)

OSOBOWOŚĆ I PREDYSPOZYCJE KANDYDATA:

  •  rzetelność i terminowość
  •  samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  •  komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  •  analityczne podejście do rozwiązywania problemów
  •  gotowość do częstych podróży służbowych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  •  realizacja auditów w ramach procesów certyfikacyjnych systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji
  •  wsparcie w zakresie realizacji projektów z obszaru bezpieczeństwa informacji
  •  wsparcie podczas auditów jednostek akredytujących
  •  przygotowywanie i prowadzenie szkoleń w zakresie posiadanych kompetencji

OFERUJEMY:

  •  odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy (pełny etat)
  •  stabilną pracę w renomowanej firmie
  •  współpracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem
  •  możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  •  udział w szkoleniach
  •  pakiet benefitów

TÜV NORD Polska Sp. z o.o., ul. Mickiewicza 29, 40-085 Katowice, e-mail: hr@tuv-nord.pl

Klauzula RODO: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnych i przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a i b. Oświadczam, iż zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej.”