MENU
  1. Kontakt
  2. Slavonski Brod

Direktor

Đuro Tunjić

Certifikacija Sustava

Eva Mirosavljević

Leo Čaldarević

Koordinator sektora

Tel.: 035-400 591

lcaldarevic@tuv-croatia.hr

Irena Valinčić

Vodeći auditor

Tel.: 035-409 572

ivalincic@tuv-croatia.hr

Magdalena Kučinić Garić

Administrativni referent

Tel.: 035-400 591

mkucinic@tuv-croatia.hr

Andrea Vološčuk

Administrativni referent

Tel.: 035-400 591

avoloscuk@tuv-croatia.hr

Martina Renka

Administrativni referent

Tel.: 035-409 267

mrenka@tuv-croatia.hr

Marta Weber

Administrativni referent

Tel.: 035-409 267

mweber@tuv-croatia.hr

Tehnička Inspekcija

Nikolina Mutavdžija

Zoran Smoljo

Voditelj odjela pokretne

tlačne opreme

Tel.: 035-400 584

zsmoljo@tuv-croatia.hr

Mladen Boček

Voditelj odjela stabilne

tlačne opreme

Tel.: 035-400 587

mbocek@tuv-croatia.hr

Tomislav Poljak

Nadzor proizvodnje, periodički pregledi

Tel.: 035-400 584

tpoljak@tuv-croatia.hr

Branimir Brechelmacher

Atesti postupaka i zavarivača

Tel.: 035-400 586

bbrechelmacher@tuv-croatia.hr

Damir Posavec

Nadzor proizvodnje

Tel.: 035-409 574

dposavec@tuv-croatia.hr

Vedran Rajković

Nadzor proizvodnje

Tel.: 035-409 574

vrajkovic@tuv-croatia.hr

Računovodstvo I Financije

Amira Dekanović

Voditelj službe

Tel.: 035-400 588

adekanovic@tuv-croatia.hr

Maja Belegić

Ivanka Simić

TÜV Croatia d.o.o.

Slavonski Brod
Dr Mile Budaka 42A
HR-35000 Slavonski Brod

tuv-croatia@tuv-croatia.hr