MENU

CERTYFIKACJA PRODUKT SPRAWDZONY

MASZ PRODUKT DOBREJ JAKOŚCI? WYRÓŻNIJ GO!

CO TO JEST CERTYFIKACJA PRODUKT SPRAWDZONY?

Marka TÜV NORD jest znana i identyfikowana na całym świecie jako firma wspierająca działania jakościowe przedsiębiorców. Znak TÜV NORD Produkt Sprawdzony powstał z myślą o PRODUCENTACH dbających o jakość swoich produktów, dając również możliwość wyróżnienia produktu na rynku.

Certyfikacja PRODUKT SPRAWDZONY to certyfikacja dobrowolna, a jej program ustalany jest indywidualnie dla danego produktu. Niezależnie od realizowanego procesu produkt musi spełniać wszystkie nałożone przez prawo wymagania związane z wprowadzeniem produktu do obrotu handlowego.

Coraz częściej decyzje zakupowe podejmowane są na podstawie informacji i opinii o produkcie, a dzięki certyfikacji PRODUKT SPRAWDZONY producent ma możliwość w czytelny sposób podkreślić unikatowe cechy swoich produktów. Kształtuje również w ten sposób rozpoznawalność swoich wyrobów w odniesieniu do podobnych, które pojawiają się na rynku.

JAK WYGLĄDA PROCES?

 

Przyznanie certyfikatu PRODUKT SPRAWDZONY następuje po pozytywnej ocenie dokumentacji produktu, wyników badań laboratoryjnych oraz kontroli w zakładzie produkcyjnym. Takie podejście zapewnia rzetelnie przeprowadzoną ocenę i potwierdza zachowanie należytej niezależności. Wynikiem procesu jest raport, certyfikat PRODUKT SPRAWDZONY oraz indywidualny znak PRODUKT SPRAWDZONY.

 

KORZYŚCI:

  • obiektywne potwierdzenie deklarowanych cech produktu
  • wzmocnienie wizerunku własnej marki
  • wzrost zaufania klientów
  • wyróżnienie produktu wśród konkurencji
  • możliwość umiejscowienia logotypu PRODUKT SPRAWDZONY na produkcie/opakowaniu

Zapraszamy serdecznie do kontaktu: certprod@tuv-nord.pl 

Tomasz Bruski

Product Manager ds. Techniki Budowlanej

+48 693 279 648

t.bruski@tuv-nord.pl