PRACA W TUV NORD POLSKA

Jeżeli poszukujesz pracy i posiadasz wymagane kompetencje - napisz do nas.
Odpowiemy na wybrane aplikacje.

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu TÜV NORD GROUP działającego na wszystkich kontynentach od prawie 140 lat. Na rynku polskim działamy od 26 lat pozostając w gronie liderów swojej branży. Jako TÜV NORD Polska świadczymy usługi z zakresu certyfikacji systemów, osób i produktów, odbiorów technicznych i budowlanych, szkoleń systemowych i biznesowych oraz doradztwa unijnego. Dbamy o rozwój zarówno naszych usług, jak i stały rozwój nas samych jako pracowników. Mamy jasno określoną Kulturę Organizacyjną, a nasze Wartości to: Odpowiedzialność, Kompetencje i Partnerstwo. Działamy z pasją i nie boimy się myśleć niestandardowo.

Klauzula RODO:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnych i przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a i b. Oświadczam, iż zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej.”

REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży usług niematerialnych
  • doświadczenie zawodowe w obszarze przemysłowym
  • znajomość branży metalowej lub budowlanej,
  • umiejętność efektywnego stosowania technik negocjacji
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • mile widziane wykształcenie techniczne
  • biegła obsługa komputera
  • mobilność (własny samochód)
  • chęć dalszego rozwoju interpersonalnego oraz gotowość do częstych wyjazdów

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wynagrodzenie stałe + premia za wyniki

AUDITOR AKTYWNYCH WYROBÓW MEDYCZNYCH

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ( inżynieria biomedyczna: specjalizacja elektronika biomedyczna, aparatura medyczna lub pokrewne)
  • co najmniej 4 lata doświadczenia zawodowego w produkcji i/lub projektowaniu i/lub serwisie sprzętu medycznego
  • dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu systemu zarządzania jakością dla wyrobów medycznych PN-EN ISO 13485 oraz znajomość dyrektywy 93/42/EEC
  • dobra znajomość języka angielskiego i / lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • prawo jazdy kat.

B Osobowość i predyspozycje kandydatów:

  • dokładność i terminowość
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • udział w szkoleniach
  • certyfikat auditora TÜV NORD Polska
  • stabilną pracę w renomowanej firmie
  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy
  • pakiet opieki zdrowotnej

Kluczowe obowiązki:

  • wykonywanie auditów oraz ich dokumentowanie zgodnie z ustaleniami Jednostki Certyfikującej •
  • wspieranie rozwoju i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem poprzez kompetentne i partnerskie auditowanie ich systemów zarządzania
  • uczestniczenie w realizacji zadań związanych z funkcjonowaniem Jednostki Certyfikującej Wyroby Medyczne
  • realizacja zadań związanych z utrzymaniem i rozszerzeniem zakresu autoryzacji i akredytacji Jednostki Certyfikującej Wyroby Medyczne
  • rozwój i współtworzenie nowych usług oraz udział w projektach realizowanych w ramach działalności Jednostki Certyfikującej

AUDITOR NIEAKTYWNYCH WYROBÓW MEDYCZNYCH

Niezbędne wymagania:

  • min. 4 letnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie produktów stosowanych w ochronie zdrowia lub powiązanej działalności
  • wykształcenie wyższe na kierunku biotechnologia, mikrobiologia lub pokrewne
  • biegła znajomość języka angielskiego

B Dodatkowym atutem będą:

  • znajomość wymagań przepisów prawnych i jakościowych dla wyrobów medycznych
  • doświadczenie w audytowaniu

Anna Piotrowska

Kierownik dz. Spraw Osobowych i Administracyjnych
tel. kom. +48 693 437 530

+48 32 786 46 85

a.piotrowska@tuv-nord.pl