MENU

ممیزی زنجیره های تامین

 

تولید‌کنندگان و ارائه دهندگان کالا و خدمات جهت تامین و تدارک محصولات و خدمات خود نیازمند ایجاد ساختار، رویه‌ها و زیرساخت‌هایی برای شناسایی، ارزیابی، انتخاب، نظارت و پایش عملکرد تامین کنندگان و پیمانکاران خود هستد.

به تناسب انجام تدارک و ماهیت و مخاطرات ناشی از عدم تامین/ تامین نا‌منطبق سازمان اقدام به استقرار نظام شناسایی و ارزیابی تامین‌کنندگان یا برون‌سپاری فرآیند ارزیابی و پایش و نظاره خارج سازمان می‌نماید. برای سازمان‌های بزرگ یا سازمان‌هایی که نوع محصولات و خدمات آن‌ها نیازمند دامنه وسیع و تعداد زیادی از تامین‌‌کنندگان می‌شود استفاده از خدمات مستقل نهاد‌های شخص ثالث و برون‌سپاری فرآیند ارزیابی، پایش و نظارت به این نوع نهاد‌ها علاوه بر صرفه اقتصادی ایجاد اطمینان بیشتری می‌نماید.

شرکت TÜV NORD به واسطه سابقه بیش از 140 سال ارزیابی، بازرسی و ممیزی در سطح بین المللی و بیش از 18 سال سابقه ارائه این خدمات در ایران آمادگی دارد به عنوان نهاد مستق شخص ثالث ارائه دهنده خدمات ممیزی مشتری (Second Party Audit) از طرف سازمان‌های مشتری در نزد پیمانکاران ایشان باشد.

فرآیند ممیزی شخص دوم (ممیزی زنجیره تامین) بر اساس معیار‌های مورد درخواست سازمان مشتری به انجام رسیده و در خاتمه منجر به ارائه گزارش از یافته‌های سازمان مشتری است.

  • ارزیابی انطباق شرایط خوب ساخت واردکنندگان
  • صدور گواهینامه فروش دیواری (VFSC) 
  • BSCI / SEDEX / SMETA

TÜV NORD Iran

صدور گواهینامه

021-88735481
Fax: 021-88746047

Cert.Office@tuvnordiran.com