MENU

Contacts

TÜV NORD Czech

TÜV NORD Czech, s.r.o.
Českomoravská 2420/15
190 00 PRAHA 9

IČ: 45242330
DIČ: CZ45242330

Tel.: 296 587 201-9
Fax: 296 587 240 

posta@tuev-nord.cz  
tuev-nord@tuev-nord.cz
Data Box ID: 8668shu

Commercial Register: The Municipal Court in Prague, Section C, Insert 6483

Sales department:

 

 

Conformity assessment:

(inspections, product certification, personnel cerification, welding, NDT)

Ing. Daniel Jarchovský

Ředitel Divize posuzování shody

+420 702 127 992

jarchovsky@tuev-nord.cz

Ing. Stanislava Hurníková

Regionální manažer pro jihozápad Čech

+420 727 802 443

hurnikova@tuev-nord.cz

František Kodera

Regionální manažer pro severozápad Čech

+420 724 429 389

kodera@tuev-nord.cz

Libor Laňka

Regionální manažer pro severovýchod Čech

+420 606 690 216

llanka@tuev-nord.cz

Ing. Zbyněk Bucifal

Regionální manažer pro Prahu a střední Čechy

+420 606 690 199

bucifal@tuev-nord.cz

Ing. Tibor Tomanovič

Regionální manažer pro Moravu sever

+420 606 690 206

tomanovic@tuev-nord.cz

Ing. Jiří Naiman

Regionální manažer pro Moravu jih

+420 606 728 674

naiman@tuev-nord.cz

 

 

System Management Certification:

Ing. Jiří Panáček

Ředitel divize certifikace systémů managementu

+420 602 530 547

panacek@tuev-nord.cz

 

 

Laboratories and Testing Laboratories Brno

Milan Roman

Obchodní zástupce pro Laboratoře a zkušebny Brno

+420 720 076 829

roman@tuev-nord.cz

Ing. Aleš Nykl

Zástupce Vedoucího Laboratoří a zkušeben Brno

+420 606 690 204

nykl@tuev-nord.cz

Ing. Lukáš Cének

Vedoucí Mechanické zkušebny

+420 545 110 131

cenek@tuev-nord.cz

Mgr. Veronika Hrušková

Vedoucí Laboratoře analytické chemie

+420 545 110 125

Hruskova@tuev-nord.cz

Ing. Pavel Šohaj, Ph.D.

Vedoucí Metalografické laboratoře

+420 545 110 132, +420 602 612 057

sohaj@tuev-nord.cz

Ing. Dana Wojnarová

Vedoucí Laboratoře energetické chemie

+420 545 110 127

wojnarova@tuev-nord.cz

 

 

NDT Laboratory Hradec Králové:

Milan Roman

Obchodní zástupce pro Laboratoře a zkušebny Brno

+420 720 076 829

roman@tuev-nord.cz

 

 

Technical Control Stations / STK and Emission Inspection Stations /SME

Eduard Žižkovský

Vedoucí STK / SME Praha

+420 724 350 277

zizkovsky@tuev-nord.cz

Petr Bublík

Vedoucí STK / SME Karlovy Vary

+420 724 817 203

bublik@tuev-nord.cz