Kariéra

Volná místa

Kontakt v případě zájmu:
paní Jiřina Štěpková - stepkovatuev-nord.cz

Pozice:   Expert NDT
Hlavní pracovní poměr na plný úvazek
Preferujeme pracoviště Praha, Hradec Králové nebo Brno

Náplň práce:
1)expertní a metodická podpora procesům NDT
2) garant metod pro akreditovanou zkušebnu NDT dle ČSN EN ISO/IEC 17025
3) podpora udržování systému řízení NDT zkušebny a prokazování její způsobilosti
4)expertní podpora zákazníkům v oblasti NDT (validace metod, kvalifikace pracovníků, kvalifikace zvláštních procesů, způsobilost NDT)
5)koordinace týmů
6) certifikační činnost v rámci Certifikačního orgánu pro personál v oblasti NDT dle ČSN EN ISO/IEC 17024
7) Prověřování (audit) školících a zkušebních středisek pro NDT personál (zejména v zahraničí)

Co požadujeme:
a) vysoká odbornost
b) minimálně  UT nebo RT ve stupni L3
c) minimálně PT a VT ve stupni L3 nebo MT a VT ve stupni L3
d) řidičský průkaz skupiny B
e) jazyková vybavenost AJ, slovem i písmem
f) dosažené vzdělání vysokoškolské v technických oborech
g) výborné organizační a komunikační schopnosti
h) schopnost samostatné práce
i) práce na PC, MS Office -  EXCEL, WORD, PowerPoint, Outlook
j) práce na plný úvazek

Nabízíme:
-  stálou a perspektivní práci v kolektivu
-  možnost dalšího vzdělávání, kvalifikace a odborného růstu
-  dobré platové podmínky
-  benefity pro pracovníky
-  mobilní telefon, notebook

Nahoru Tisk stránky
kariera-516.htm
Kontakt
TÜV NORD Czech
296 587 201-9 296 587 240 Kontaktní formulář