Praca

Aktualne oferty:

PRACA W TUV NORD POLSKA

Jeżeli poszukujesz pracy i posiadasz wymagane kompetencje - napisz do nas. Odpowiemy na wybrane aplikacje.

Firma TÜV NORD POLSKA Sp. z o.o. z centralą w Katowicach oraz 9 oddziałami w Polsce, której priorytetowe obszary działalności to bezpieczeństwo, jakość i ochrona środowiska, należąca do Koncernu TÜV NORD GROUP z siedzibą w Niemczech poszukuje osób na niżej wymienione stanowiska.
W swoich aplikacjach proszę umieścić informację: ,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883)’’

AUDITOR AKTYWNYCH WYROBÓW MEDYCZNYCH

Wymagania:

- wykształcenie wyższe ( inżynieria biomedyczna: specjalizacja elektronika biomedyczna,  aparatura medyczna lub pokrewne)
- co najmniej 4 lata doświadczenia zawodowego w produkcji i/lub projektowaniu i/lub serwisie sprzętu medycznego
- dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu systemu zarządzania jakością dla wyrobów medycznych PN-EN ISO 13485 oraz znajomość dyrektywy 93/42/EWG
- dobra znajomość języka angielskiego i / lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację
- prawo jazdy kat. B

Osobowość i predyspozycje kandydatów:
- dokładność i terminowość
- gotowość do częstych podróży służbowych
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
- udział w szkoleniach
- certyfikat auditora TÜV NORD Polska
- stabilną pracę w renomowanej firmie
- odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy
- pakiet opieki zdrowotnej

Kluczowe obowiązki:
- wykonywanie audytów oraz ich dokumentowanie zgodnie z ustaleniami Jednostki Certyfikującej
- wspieranie rozwoju i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem poprzez kompetentne i partnerskie audytowanie ich systemów zarządzania
- uczestniczenie w realizacji zadań związanych z funkcjonowaniem Jednostki Certyfikującej Wyroby Medyczne
- realizacja zadań związanych z utrzymaniem i rozszerzeniem zakresu autoryzacji i akredytacji Jednostki Certyfikującej Wyroby Medyczne
- rozwój i współtworzenie nowych usług oraz udział w projektach realizowanych w ramach działalności Jednostki Certyfikującej

AUDITOR NIEAKTYWNYCH WYROBÓW MEDYCZNYCH

Wymagania:

wykształcenie wyższe, mikrobiolog, biolog, biotechnolog
4 lata doświadczenia zawodowego w produkcji, kontroli wyrobów medycznych, produktów leczniczych

EKSPERT DS. SPORZĄDZANIA WNIOSKÓW UE

Opis stanowiska pracy:
- przygotowywanie  dokumentacji aplikacyjnej, w tym studiów wykonalności i biznes planów do Funduszy Europejskich oraz rozliczanie projektów inwestycyjnych, badawczo-rozwojowych współfinansowanych z Unii Europejskiej i innych funduszy (np. NCBIR), dla różnych podmiotów
- przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji o charakterze analitycznym w szczególności opracowanie dokumentów/analiz finansowych oraz ekonomicznych,
- współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie rozliczania dotacji unijnych,
- zarządzanie projektami inwestycyjnymi

Wymagania:
 wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie ekonomiczne),
 minimum 2 lata doświadczenia w sporządzaniu wniosków i studiów wykonalności, zarządzaniu / rozliczaniu / administrowaniu projektami inwestycyjnymi finansowanymi ze środków UE,
 znajomość tworzenia analiz finansowo – ekonomicznych, całych biznes planów oraz studiów wykonalności,
 znajomość specyfiki realizacji projektów finansowanych ze środków UE,
 znajomość dokumentów programowych dotyczących pomocy unijnej,
 znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word i Excel),
 odpowiedzialność, samodzielność, kreatywność, komunikatywność, dyspozycyjność,
 zdolność do pracy nad kilkoma projektami równocześnie przy zachowaniu oceny priorytetów,
 czynne prawo jazdy kat. B.

Firma odpowie tylko na wybrane aplikacje

Kontakt
Składanie ofert:

TÜV NORD Polska Sp. z o.o.
ul. Mickiewicza 29
40-085 Katowice

Anna Piotrowska
Kierownik Działu Spraw Osobowych i Adm.

a.piotrowskatuv-nord.pl